Współpraca

Szukasz wolontariatu? Napisz do Nas, być może właśnie szukamy wolontariuszy na: wymiany młodzieży w Polsce i w Europie, EVS, kursy szkoleniowe albo lokalną pomoc przy organizacji zajęć pozalekcyjnych. 

Być może masz świetny pomysł na projekt międzynarodowy. Zrekrutuj grupę inicjatywną, my możemy pomóc w znalezieniu partnerów z zagranicy i przygotowaniu projektu.

Chcesz wesprzeć nasze działania i pomóc lokalnej młodzieży rozwijać swoje pasje? Napisz do Nas, na pewno znajdziemy pole do współpracy.

Wbrew pozorom, nie tylko wsparcie finansowe jest nam potrzebne. Sprzęt, pomieszczenia, promocja – przy projektach międzynarodowych wszystko znajdzie zastosowanie.

Zapewniamy widoczność marki wspierającej na naszej stronie i w mediach społecznościowych!

Współpraca z mediami jest dla nas kluczowa. Przy każdym projekcie przygotowujemy profesjonalną notkę prasową, brand, logo, plakat, filmy – wszystko gotowe do publikacji!

Nasze działania są bardzo medialne, młodzi ludzie działają w mediach społecznościowych i walczą o uwagę tradycyjnych mediów. Zawsze jesteśmy otwarci, a nasze działania są transparentne.

Napisz do nas, będziemy stale informować o naszych działaniach i projektach.

Formularz kontaktowy