(Un)discovered heroes – games

W ramach projektu #UnDiscoveredHeroes młodzież z Polski i Ukrainy wspólnie poszukiwała zapomnianych sportowców z okresu początku XX wieku. Odnaleźli 8 bohaterów, którzy utworzyli poniższą talię (Nie)znanych bohaterów sportu. Na naszych kartach możecie odszukać krótkie informacje o ich dokonaniach sportowych i wartościach, które sobą prezentowali. O samym projekcie przeczytasz więcej w tej relacji.

Mamy nadzieję, że te karty przywrócą o nich pamięć i przyczynią się do większej znajomości tych wybitnych postaci, nie tylko w skali regionalnej. Dziękujemy za ogrom pracy historycznej młodym ludziom i och opiekunom i zapraszamy do naszej talii superbohaterów!

Talię możecie pobrać i wydrukować z tego linku.

https://drive.google.com/file/d/193C-D3Hl6A06RTxXvbr4bOpLeURK91Nf/view?usp=sharing

Na tym nie skończyły się jednak rezultaty naszego projektu.  (Nie)znani bohaterowie stali się patronami gier sportowych, wymyślonych i opracowanych przez młodych uczestników projektu!

⚽️⌛️Możecie pobrać i zagrać w następujące gry:  

3 characters

Language jumps

VoleyDodge

Word bomb

Stworzone gry są doskonałym narzędziem do promocji zdrowego stylu życia i przeciwdziałania negatywnym postawom bycia online. Każda z gier jest inna i można ją wykorzystać w inny sposób.

Projekt był realizowany w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży przez Fundację FEIS i Parafię Rzymskokatolicką pod wezwaniem Św. Św. Piotra i Pawła w Rivne.

Podobne wpisy