Strefa Młodego Biznesu

Myślisz o rozpoczęciu swojej drogi w świecie biznesu? Zastanawiasz się, jakie kroki podjąć jako początkujący przedsiębiorca? Jesteś w idealnym miejscu!

W Strefie Młodego Przedsiębiorcy przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo wartościowych informacji. Nasza platforma powstała dzięki międzynarodowym projektom wymiany młodzieży finansowanym przez Unię Europejską. Młodzi ludzie z całej Europy zgromadzili tu dla Ciebie praktyczne porady, wskazówki oraz szczegółowe informacje o tym, jak rozpocząć działalność gospodarczą w różnych zakątkach naszego kontynentu.

📍Czym jest Strefa❓Strefa Młodego Przedsiębiorcy to internetowe vademecum wiedzy dla młodych ludzi 👩🧑interesujących się przedsiębiorczością💰, chcących rozpocząć swój własny biznes czy planujących rozwinąć swoje przedsiębiorcze skrzydła 💸 w Polsce 🇵🇱, ale także w takich krajach jak Czechy 🇨🇿, Słowacja 🇸🇰, Słowenia 🇸🇮, Włochy 🇮🇹, Ukraina 🇺🇦 czy Grecja 🇬🇷.

📍Wchodząc na Strefę dowiesz się jak krok po kroku założyć własną działalność 💻, jakie instytucje mogą Ci w tym pomóc oraz co jest potrzebne do jej rozpoczęcia 📲

http://mlodybiznes.feis.org.pl

Odkryj techniczne aspekty zakładania firmy, ogólne zasady biznesu oraz sprawdzone sposoby na sukces. Ponadto, dowiedz się więcej o niezwykłych szansach w zakresie tradycyjnych zawodów oraz ekonomii społecznej.

📍Zainteresowani❓To świetnie, bo dopiero co zaczynamy 📣

📍Strefa Młodego Przedsiębiorczy została stworzona przez młodzież z Polski🇵🇱, Czech🇨🇿, Słowacji🇸🇰, Słowenii 🇸🇮, Włoch 🇮🇹 oraz Grecji🇬🇷, biorącą udział w wymianach młodzieżowych #CountOnYouth oraz #RenewCraft w Murzasichle w ramach programu Erasmus+ 🇪🇺 Już niedługo przedstawimy Wam kolejne odsłony strefy, które już teraz możecie odkryć poprzez wejście na ▶️ mlodybiznes.feis.org.pl ◀️

Chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć własny biznes w Polsce 🇵🇱, a może w Czechach 🇨🇿, Słowacji 🇸🇰, Słowenii 🇸🇮, Ukrainie 🇺🇦, Grecji 🇬🇷 czy Włoszech 🇮🇹?

📍Strefa Młodego Przedsiębiorcy to świetne miejsce, aby znaleźć potrzebne informacje 💻, które dodatkowo są napisane w prosty, przejrzysty i dostępny sposób.

http://mlodybiznes.feis.org.pl

Nie czekaj! Wejdź do Strefy Młodego Przedsiębiorcy i rozpocznij swoją biznesową przygodę z najlepszymi ekspertami młodego pokolenia.

http://mlodybiznes.feis.org.pl

Podobne wpisy