O cyfrowej demokracji dla młodzieży w Mikołowie

Za nami kolejne już konsultacje młodzieżowe w ramach projektu ,,Kim jest młody obywatel/ka?” – tym razem przeprowadzone w Centrum Aktywności w Mikołowie. Główną tematyką spotkania była „Cyfrowa demokracji”. Oprócz czynnego udziału mikołowskiej młodzieży, w konsultacjach wziął również udział Burmistrz Stanisław Piechula oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej – Katarzyna Syryjczyk-Słomska, którym dziękujemy za obecność! W konsultacjach wziął również ekspert Rafał Stybliński z naszej partnerskiej organizacji Fundacja Demokracja Przyszłości

Więcej o naszym projekcie dowiecie się ze strony projektu. Zobaczcie też efekty naszych konsultacji online na specjalnych JAMBORDach tutaj. A jeżeli chcesz skonsultować swoją obywatelską aktywność? Nie wiesz od czego zacząć działania społeczne? Szukasz możliwości podjęcia nowych inicjatyw? Skontaktuj się z nami poprzez specjalny infopunkt porad obywatelskich.

Projekt ,,Kim jest młody obywatel/ka?” skupia się na edukacji obywatelskiej młodzieży w Województwie Śląskim, poprzez konsultacje młodzieżowe, warsztaty z zakresu edukacji obywatelskiej oraz inne działania. 

Partnerami projektu są SIPE Śląski Instytut Edukacji Obywatelskiej – młodzieżowy think-tank naszej Fundacji oraz Międzynarodowe Studia Nauk Politycznych i Dyplomacji na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Projekt ten współfinansowany jest przez Unię Europejską.

Patronatem objęli go również: 

📍Prezydent Miasta Katowice 

📍Prezydent Miasta Bytom

📍Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

📍Dziekan Wydziału Nauk Społecznych UŚ 

📍Towarzystwo Inicjatyw Naukowych 

📍PROM Polska Rada Organizacji Młodzieżowych

Podobne wpisy